Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /domains/markaeko.pl/public_html/test/wp-content/themes/copypress/functions.php on line 479
Przeznaczenie i funkcja – MarkaEko

Przeznaczenie i funkcja

CUBEEKO MINI

Budynek parterowy składający się z jednego modułu o powierzchni zabudowy 17,4m2, oraz powierzchni użytkowej 13,9m2. Idealnie nadający się na domek mieszkalny sezonowy. Dzięki odpowiednio zastosowanej technologii wykonania ścian, sprawdzi się zarówno w sezonie letnim jak i zimowym.

Jest to również bardzo dobra oferta dla osób poszukujących niewielkiego mobilnego biura. W naszym standardzie oferujemy kilka możliwości zaaranżowania tej z pozoru niewielkiej przestrzeni. MINI to nasz moduł podstawowy, który dzięki przemyślanym rozwiązaniom konstrukcyjnym jest przystosowany do rozbudowy o kolejne „kostki”.

W naszej ofercie znajdą Państwo cztery dodatkowe opcje rozbudowy.

CUBEEKO BOX
CUBEEKO „L”
CUBEEKO „Z”
CUBEEKO „C”

CUBEEKO BOX

Budynek parterowy składający się z dwóch modułów podstawowych połączonych ze sobą o łącznej powierzchni zabudowy 34,8m2, oraz powierzchni użytkowej 28m2. W przypadku budowy obiektów, których powierzchnia zabudowy nie przekracza 35m2, nie jest konieczne pozwolenie na budowę,  a wystarczy jej zgłoszenie. Znacząco skraca to czas realizacji inwestycji.

CUBEEKO BOX został zaprojektowany z myślą o komfortowym miejscu wypoczynku dla 2-4 osobowej rodziny. W przykładowych propozycjach aranżacji wnętrza przedstawiamy m.in. wersję wyposażoną w salon z aneksem kuchennym, sypialnię oraz łazienkę z kabiną prysznicową.

Z powodzeniem obiekt ten może pełnić funkcję dodatkowego apartamentu dla gości przy domku jednorodzinnym, jak również przydomowego biura w którym znajdą miejsce 2-3 stanowiska pracy.

CUBEEKO „L”

CUBEEKO „L” pieszczotliwie nazywany przez nas „ELKĄ” to budynek parterowy składający się z dwóch modułów o rozmiarze MINI połączonych ze sobą w kształt litery „L”. Powierzchnia zabudowy wynosi 34,8m2,  a powierzchnia użytkowa 28m2.

Podobnie jak „BOX”, „ELKA” jest bardzo dobrą propozycją domku mieszkalnego dla 2-4 osób. Powielony układ szeregowy domków o takim kształcie bardzo dobrze wpisze się w teren rekreacyjny np. pole kempingowe, a różne możliwości wykończenia elewacji wyróżnią każdy domek z osobna. Sprawdzi się również, jako obiekt gastronomiczny typu mini bar lub kawiarnia z niewielkim tarasem dla klientów.

CUBEEKO „Z”

CUBEEKO „Z” to budynek parterowy składający się z dwóch modułów o rozmiarze MINI połączonych ze sobą w kształt litery „Z”. Powierzchnia zabudowy wynosi 34,8m2,  a powierzchnia użytkowa 28m2.

Nietypowy kształt budynku wyróżni go na tle innych zagospodarowań. „ZETKA” będzie sama dla siebie reklamą w przypadku pełnienia funkcji apartamentów do wynajęcia położonych w górach i nad morzem. Jest to również bardzo dobra opcja poszerzenia oferty o pojedyncze domki sezonowe dla większych ośrodków wypoczynkowych.

W zabudowie szeregowej stworzy ona razem z „ELKĄ” bardzo ciekawe formy zagospodarowania przestrzeni.

Biorąc pod uwagę zagospodarowanie wnętrza – opcji jest mnóstwo. My przestawiamy Państwu kilka, które znajdują się w naszym standardzie.

CUBEEKO „C”

Budynek parterowy składający się z trzech modułów połączonych ze sobą w kształt litery „C”. Powierzchnia zabudowy wynosi 52,2m2,  a powierzchnia użytkowa 42m2.

„CESIA”  jest to powiększona o jeden moduł wersja „ELKI”. Wraz z powiększeniem powierzchni użytkowej, zwiększają się możliwości przeznaczenia budynku. Budynek ten będzie bardzo dobrym miejscem spotkania i wypoczynku dla dwóch rodzin zarówno w okresie letnim jak i zimowym. Sprawdzi się on również jako domek całoroczny dla rodziny 2-4 osobowej. Posłuży także, jako biuro z mini salą konferencyjną w niewielkiej firmie.

Można by bardzo długo wymieniać możliwe przeznaczenia: od prywatnego  obiektu wypoczynkowego do salonu fryzjerskiego. Opcji zagospodarowania jest mnóstwo a jedynym ograniczeniem staje się nasza wyobraźnia.