Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /domains/markaeko.pl/public_html/test/wp-content/themes/copypress/functions.php on line 479
Dom dla Ciebie – MarkaEko

Dom dla Ciebie

Dom dla Ciebie

Energooszczędność i ekologia to nasz punkt widzenia

Kolejnym rozszerzeniem profilu firmy jest wdrażanie i realizacja nowoczesnych, przyjaznych środowisku technologii alternatywnych źródeł energii. Wprowadzenie tej działalności jest proekologicznym zamierzeniem, dzięki któremu możemy spełniać oczekiwania społeczeństwa, jednocześnie sprawiając, że polskie budownictwo energooszczędne i ekologiczne sięgać będzie europejskich standardów. 

Wychodząc naprzeciw nieustannemu rozwojowi technologii budownictwa, adaptujemy coraz to nowsze rozwiązania, które mogą Państwo wdrożyć na każdym etapie inwestycji. Chętnie dzielimy się wiedzą z zakresu budownictwa energooszczędnego oraz doradzamy klientom jak najlepiej.

Eko budowanie łączy się również z naszym nowym projektem domków modułowych CUBEEKO. Można zacząć budować ekologicznie już od podstaw, a nie dopiero na etapie odnawialnych źródeł energii. Myślimy o ekologii już na etapie wznoszenia ścian budynku, dlatego w naszej ofercie znajdują się propozycje domków tworzonych z materiałów naturalnych. W kolejnych projektach planujemy połączyć energooszczędność z ekologią, czyli odnawialne źródła energii z materiałami ekologicznymi stosowanymi w budownictwie.